ganna-zamazeeva

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва була присутня на сесії Первомайської міської ради на запрошення мера Олега Демченка.

— Приємні враження від продуктивної та дружньої атмосфери. Місцеві депутати, апарат міської ради, народний депутат України Максим Дирдін та депутати обласної ради від цього округу працюють згуртованою командою як один механізм на благо своєї громади та її мешканців. Така єдність вражає та надихає на подальшу співпрацю, — поділилася враженнями Ганна Замазєєва.

Вона також наголосила на нюансах розподілу ресурсів для ремонту комунальних доріг у ТГ: розподіл коштів між усіма районами області пропорційно загальному кілометражу доріг кожної громади та дорожньої карти.

Голова облради наголосила на важливості партнерства з обласними депутатами від їхнього округу щодо донесення проблемних питань громади та подання запитів та заяв на участь у державних та обласних програмах.

— Наприклад, загальнодержавна програма «Питна вода України» на 2022-2026 роки», завдяки якій планується реалізувати понад 1700 проектів у всіх регіонах країни для забезпечення мешканців чистою водою. Або мікропроекти, на які виділяються кошти з обласного бюджету. Ці програми мають цільове призначення, тому допомагають вирішувати за короткий час термінові питання для територіальних громад. Адже варто пам’ятати, що активність кожного депутата сьогодні – це покращення життя суспільства завтра, – вважає Ганна Замазєєва.

Потім вона відвідала Первомайську районну лікарню, де поспілкувалася з Віктором Готкою та завідувачкою «ковидного» відділення Оленою Масалітіною про важливі проблеми закладу.

— Ця лікарня входить до переліку медустанов першої хвилі. Тобто вони першими приймають пацієнтів із коронавірусом. Саме тому на останній сесії облради було вирішено надати цій лікарні додаткові кошти з обласного бюджету у розмірі 494 тисячі 507 гривень на встановлення кисневої системи. Зараз там є 150 ліжко-місць для хворих на коронавірус і заповнена киснева ємність на 8 кубометрів, — розповіла чиновниця.

Окрім цього, було вирішено виділити ще 500 тисяч гривень із резервного фонду області, кошти на безпосередньо встановлення кисневої станції буде виділено із міського бюджету Первомайська.

— З нагоди ще раз дякую нашим лікарям, які щодня вступають у боротьбу з пандемією та рятують безцінні людські життя, — додала Ганна Замазєєва.

Раніше голова Миколаївської обласної ради сприяла купівлі автобуса для Вознесенської спеціальної школи, а також мікроавтобуса для Обласного центру соціально-психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.