foto-prestupleniya

Восьмикласник з Первомайська, якого звинувачують в сексуальному насильстві над малолітньою дівчинкою, ховається від слідства.

Інцидент стався 10 серпня 2020 року. За версією слідства, 15-річний підліток запропонував семирічній дівчинці піти на цвинтар, на якому він підліток вчинив стосовно неї протиправні дії сексуального характеру.

Після затримання хлопця повідомили підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого частиною 3 статті 15, частиною 4 статті 152 Кримінального Кодексу України ( «Незакінчена замах на згвалтування особи, яка не досягла 14-ти років, незалежно від її вільної згоди»).

12 серпня минулого року суд помістив підозрюваного під варту в слідчому ізоляторі. У січні апеляційний суд полегшив запобіжний захід, призначивши хлопцеві домашній арешт.

На даний момент розслідування вже завершено, а обвинувальний акт за частиною 4 статті 152 КК (Сексуальне насильство по відношенню до особи, яка не досягла 14 років) переданий до Первомайського міськрайонного суду.

Перебуваючи під домашнім арештом, обвинувачений порушив запобіжний захід, його місцезнаходження невідоме. В кінці серпня цього року неповнолітнього обвинуваченого оголосили в розшук.

В судові засідання не з’являвся не тільки обвинувачений, а й його мати.

2 вересня по прохання прокурора суд також дав дозвіл на затримання неповнолітнього обвинуваченого, щоб його доставили до суду. У разі доставки хлопця до суду буде розглядатися питання про те, щоб взяти його під варту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.