gitlo

Для того, щоб забезпечення житлом громадян, які в результаті збройної агресії РФ змушені були переселитися, на території Первомайська для них буде збудовано житло.

Як він зазначив, коли розглядалися місця будівництва житла для переселенців, насамперед обирали області, де взагалі не ведуться військові дії. Проте, Первомайськ також змогли запропонувати, щоби Миколаївщина не залишилася без житла для переселенців.

«Ми розраховуємо, що щойно закінчаться бойові дії, ми зможемо розглядати й інші території для будівництва житла – багатоповерхового, одноповерхового, компактного. Для того, щоб наші люди могли повернутися на Миколаївщину», – повідомив Валентин Гайдаржі.

За його словами, основними вимогами щодо будівництва були відповідність генеральному плану та наявність інженерних мереж, щоб мінімізувати витрати на будівництво одного квадратного метра.

«Попередньо, там понад тисячу квартир. Але казати, скільки буде житлових будинків, скільки буде квартир рано. Це поки що не проект. Найважливіше для мене в цьому – якщо ставлять перед нами такі завдання, це означає, що цілі поставлені, і ми їх разом реалізовуватимемо. Щодо термінів, знову ж таки не можу сказати, все залежатиме від військових дій», – сказав заступник начальника ОВА.

Валентин Гайдаржі додав, що в область надходять пропозиції від закордонних меценатів з приводу модульного житла для переселенців, але знову ж таки у них є вимоги щодо наявності інженерних мереж та відповідності генеральному плану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.