miting-pervomaisk

Під стінами Первомайської міськради мітингували батьки місцевих школярів, які через рішення комісії ТЕБ та НС змушені навчатись дистанційно. Люди вимагали скасувати рішення та відновити очне навчання дітей у школах.

Учасники мітингу стверджували, що через дистанційне навчання їхнім дітям важко засвоювати матеріал. Крім того, діти не мають можливості всебічного розвитку.

— Я не вчитель, я не можу пояснити цю інформацію своїй дитині. Кожен має займатися своєю справою. Знову ж таки, крім шкіл не відкриті ніякі (гуртки, — прим.). У мене дитина ходить на бальні танці. Дитина просто не займається, не розвивається взагалі ніяк, — розповіла одна з учасниць мітингу, мати трьох дітей Вікторія Зубова.

Такої ж думки й інші учасники мітингу. Вони вважають, що онлайн заняття – це утопія, оскільки діти не засвоюють матеріал, не розвиваються, батьки не можуть ходити на роботу, а епідситуація не така страшна, як її озвучують.

— Навіщо вчителів вакцинували, якщо школи все одно закрили. Через те, що початкову школу закрито, ми не можемо піти на роботу. Як дитина може навчатись без нас? Контролю жодного немає. Вчителька з нами дуже добре займається, але дитина не завжди сама може підключитися до онлайн-навчання, — заявила одна з учасниць мітингу Ольга.

Заступник міського голови Первомайська Дмитро Малишевський заявив, що рішення комісії ТЕБ та НС, яке було прийнято 15 листопада, вимушений захід, оскільки епідеміологічна ситуація у місті залишається складною. Комісія спиралася на поради місцевих медиків.

— Наше рішення комісії вчора було дуже виважене та продумане. Це ніякий не піархід, це виважене рішення. Тим більше, що всі лікарі, санстанція, первинна ланка, госпіталізація — усі сказали свою думку: жодного допуску до навчання, — розповів Дмитро Малишевський.

Головний лікар Первомайського центру первинної медичної допомоги Тетяна Оболенська підтвердила, що первомайські лікарі рекомендували міській владі продовжити «дистанційну роботу в школах», оскільки ситуація із захворюваністю COVID-19 поки що тільки погіршується.

— Нам потрібні хоча б два тижні, щоб досягти стабільних показників. На жаль, у Миколаївській області ситуація не покращується. Вона, навпаки, погіршується. Це наша особиста думка медиків (запровадити дистанційне навчання — прим.). Комісія нас підтримала, – сказала Тетяна Оболенська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.