coronavirus-curfew

У Первомайській міській територіальній громаді дітям до 18 років заборонено відвідувати громадські місця та розважальні заклади у нічний час.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконкому Первомайської міськради.

У документі зазначено, що в осінньо-зимовий період після 21:00 обмежується перебування дітей шкільного віку та неповнолітніх студентів без супроводу батьків у закладах громадського харчування та розважальних закладах. Обмеження діють і у весняно-літній період, але після 22:00.

Крім того, обмежується перебування дітей та в інтернет-кафе, комп’ютерних клубах, читальних залах міської бібліотеки під час навчального процесу протягом навчального року з 8:00 до 14:00 години.

Керівники магазинів, кафе, барів, ресторанів, літніх майданчиків та інших закладів громадського харчування мають право вимагати з 22.00 до 06.00 у відвідувачів документи, що засвідчують особу.

Також у закладах мають бути розміщені інформаційні таблички про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів людям, які не досягли 18 років.

Члени виконкому доручили співробітникам поліції забезпечити притягнення до адміністративної відповідальності винних за продаж дітям алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також при несенні служби охорони громадського порядку приділяти особливу увагу місцям збору дітей у вечірній час.

Нагадаємо, що у липні нинішнього року виконавчий комітет Широківської сільради Миколаївської області ухвалив рішення обмежити перебування дітей віком до 16 років на вулиці та у громадських місцях з 22:00 до 6:00 без супроводу дорослих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.