rayonna-bolnizya

“Первомайськ стане центром госпітального округу. Цей етап реформування медицини минути все-таки не вдасться. З хорошого – центром його буде Первомайськ. Тут надаватимуть планову допомогу жителям міста і району, а ургентну – жителям Южноукраїнська, Арбузинського, Врадіївського, Кривоозерського районів. Йдуть переговори про те, щоб включити в цей список ще й Доманівський район – навіть направлені відповідні звернення. Головлікар міськлікарні вважає, що ця ідея досить перспективна: вона дозволить залучати до фінансування інші адміністративно-територіальні одиниці, жителі яких і так проходять лікування в Первомайську, але без компенсації. Міська та районна Первомайська лікарні розділять деякі спрямованості.

Попередньо, «районка» позбудеться гінекології, але зате буде приймати як інфекційне відділення всіх хворих. Крім того, створення округу дозволить «перетягнути» частина койкофонда в Первомайськ, з урахуванням навантаження. На сьогоднішній день койкофонд оптимізований, скоротили 73 ліжка, правда – частина, а саме хоспіс, передали на баланс УСЗН, це простіше з точки зору законодавства. З проблеми, яка може вплинути на саму організацію – стан доріг. Досить складно уявити, як «важкого» пацієнта повезуть до Первомайська по бездоріжжю і ожеледі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Южноукраїнську згідно з реформою української охорони здоров’я, планується створити «придорожню лікарню», яка буде входити до складу Первомайського Госпітального Округу.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.