Pervomaiskaya hospital

Первомайська центральна районна лікарня отримала ключі від пересувного флюорографічного кабінету із сучасним цифровим апаратом. Про це повідомив народний депутат Максим Дирдін.

Раніше нардеп залучив 5,6 мільйона гривень субвенції з держбюджету на придбання цього кабінету.

Депутат наголосив на тому, що це гроші платників податків.

— Мобільного флюорографічного кабінету чекали з нетерпінням не лише в лікарні, а й у територіальних громадах, який призначений для проведення масової флюорографії грудної клітки. Вважаю, що за часів пандемії пересувний флюорографічний кабінет необхідний та дозволить розвантажити кабінет флюорографії у лікарні та зменшить черги під ним. Думаю, що флюорографічний апарат на базі автомобіля дозволить у мобільному режимі вирішувати питання флюорографічних досліджень багатотисячного населення всього Первомайського району, швидко та максимально точно діагностувати захворювання, визначати їхню локалізацію та оцінювати динаміку процесу лікування, — написав Максим Дирдін.

Він додав, що оновлення медичного обладнання, щоб мешканці 8 територіальних громад отримували якісні послуги, є одним із пріоритетних напрямів його діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.