pedestrian crossings

У Первомайську зареєстрували петицію до влади з проханням додати пішохідних переходів до проблемних ділянок одного з районів, де відстань між іншими переходами надто велика і жителі часто перебігають дорогу, наражаючи себе на ризик. Однак у мерії видали відмову, підкріпивши її держстандартами.

Мешканці Первомайська хотіли кілька пішохідних переходів у мікрорайоні «Фрегат», оскільки нинішні переходи знаходяться на дуже великій відстані один від одного, що провокує пішоходів на порушення.

Місцева влада прохання задовольняти не стала, пославшись на будівельні норми та вказавши, що вулиці, за які просили у петиції, магістральні, а отже, інтервал між переходами на них має становити від 300 до 600 метрів.

— А облаштування додаткових нових нерегульованих пішохідних переходів на запропонованих у петиції місцях, які мали меншу дозволену відстань від існуючих пішохідних переходів, неможливе тому, що їх встановлення, на жаль, суперечить вимогам зазначених Державних будівельних норм України, — зазначили у листі чиновники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.