cholovіk trimav odnorіchnogo hlopchika za balkonom pogrozhuvav vikinuti z 3 poverhu

У Первомайську неадекватний чоловік тримав однорічного хлопчика за балконом погрожував викинути з 3 поверху.

Небайдужі громадяни повідомили про це в управління Первомайська у справах дітей.

Працівники служби вийшли перевірити умови проживання дитини.

«Небайдужі громадяни розповіли, що в триповерховому будинку в в мікрорайоні« Коледж »знімає житло молода жінка зі своїм співмешканцем. Вона часто буває в стані алкогольного сп’яніння і зовсім не доглядає за своєю дитиною. У вихідні дні її співмешканець в неадекватному стані погрожував викинути дитини з балкона третього поверху, тримаючи при цьому дитину за балконом », – йдеться в повідомленні.

Коли прийшли з перевіркою, п’яна жінка спала на дивані, в той час як дитина – хлопчик, віком 1 рік і 3 місяці – голодний і роздягнений грав на підлозі.

«У будинку безлад, відчувався запах горілки, розкидані речі, неприємний запах від жінки і дитини. Малюк, який народився в 2020 році, ще не встиг відчути материнської турботи, адже мати без постійного місця проживання регулярно зловживає спиртним. Троє старших дітей горе-матері проживають з родичами в іншому місті », – йдеться в повідомленні.

У підсумку співробітники управління у справах дітей забрали голодного хлопчика і відправили його під нагляд лікарів в педіатричне відділення лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.