Covid19

Лікування пацієнтів із COVID-19 оплачує Національна служба здоров’я. Для пацієнта медична допомога у стаціонарі безоплатна.

918 пацієнтів с «ковідом» було госпіталізовано у Миколаївській області з липня по вересень 2021 року. З них 257 у легкому стані, 538 у середньому та 123 важкому. За їхнє лікування НСЗУ заплатила 9 лікарням понад 29,5 млн. грн. Стаціонарну допомогу пацієнтам у цей період надавали 19 медичних команд.

Станом на сьогодні в області вже 16 лікарень мають договір із НСЗУ на госпіталізацію пацієнтів с COVID-19. НСЗУ укладає договори лише з лікарнями, які входять до певного переліку для госпіталізації та відповідають вимогам.

Лікування пацієнтів із COVID-19 у медзакладах у стаціонарних умовах безкоштовне. У тому числі ліки, передбачені протоколом лікування COVID-19 та Національним переліком лікарських засобів.

Зокрема, безоплатними є:

• огляд, тестування на COVID-19;

• уся медична допомога. У тому числі киснева підтримка, інтенсивна терапія та підключення до апаратів ШВЛ та ЕКМО;

• вся діагностика та аналіз;

• ліки та знеболювання.

Найефективнішим способом запобігти тяжкому перебігу коронавірусної хвороби та госпіталізації є вакцинація. Вона також безкоштовна і входить до Програми медичних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.