kardioherurg-pervomaisk

До міста Первомайська Миколаївської області приїхали кардіохірурги зі столиці. Тепер вони проводитимуть в місті прийоми раз на півроку.


Зазначається, що у виїзному режимі столичні лікарі працюють багато років, а до Первомайська приїхали на запрошення місцевої влади.

— Нині в умовах COVID-19 та локдауну для багатьох пацієнтів важко пересуватися між містами. Тому ми хочемо максимально спростити людям життя та приїхали до Первомайська, щоб консультувати місцевих жителів, щоб їм не потрібно було їздити до інших міст, — зазначив заввідділом Інституту серця МОЗ Віктор Шевченко.

Консультації лікарі проводять переважно для кардіохірургічних пацієнтів, які потребують оперативного втручання або дообстеження у стаціонарі. Йдеться про пацієнтів з ішемічною хворобою, клапанною патологією та порушеннями ритму серця. Запис вестиметься заздалегідь та постійно на прийомах у сімейних лікарів.

Головний лікар Первомайської лікарні Олег Чекрижов розповів, що столичні колеги оглядатимуть місцевих мешканців і, за необхідності, відбиратимуть та запрошуватимуть на операції до Інституту серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.