ruslan-neroda

Депутат Миколаївської обласної ради Руслан Нерода обурився ухваленим Верховною Радою податкового законопроекту №5600.

Як відомо, 30 листопада Верховна Рада ухвалила податковий законопроект №5600 у редакції, яка не передбачалає зниження податкового навантаження на видобуток руди.

Зокрема, законопроект запроваджує 18% податку на доходи фізичних осіб від продажу третього та наступних об’єктів нерухомості протягом одного року. Це стосується й продажу земельних ділянок.

– У законі №5600 мене найбільше обурило саме це – коли ви, її влада, почнете заробляти і приносити країні дохід, а не лазити по наших кишенях, шукати де б ще «спилити» трошки податків. Так, у нас, роботяг, є якийсь нелегальний дохід, якась лазівка. Так, можна роками вишукувати ці лазівки, де ми там ще прикурюємо свої п’ять копійок – на недоплатах податків, нелегальної торгівлі тощо. Але хіба на цьому заробляє держава? – обурився Нерода.

Руслан Нерода впевнений, що влада намагається «видавити» податки із населення, при цьому не створюючи комфортних умов життя.

– А де загалом наші обіцяні інвестиції, де фабрики, заводи, пароплави, робочі місця? Чому ви, тварюки, не зробили нічого того, щоб у країну йшов дохід, а тільки нишпоритеся в пошуках як би ще видавити з населення. Де наші склади, потужності великих корпорацій, наприклад BMW, Amazon, Apple та інші? Ви створили умови, щоб люди будували, розвивали економіку? Скільки нових корисних копалин останнім часом відкрито? Скільки туристичних місць створено? – резюмував депутат.

Руслан Нерода, видео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.